Успех наших ученика на окружном такмичењу из саобраћаја! 
Данас је у Уздину одржано окружно такмичење „Шта знаш о саобраћају?“, на ком су нашу школу поносно представљали Стефан Хрутка, Лука Молнар и Уна Хрутка.
 Са великим задовољством истичемо да су се наши ученици изборили за две бронзане медаље у јакој конкуренцији:
🔹 Стефан Хрутка (4. разред) освојио је 3. место у Б категорији за дечаке.
🔹 Уна Хрутка (7. разред) освојила је 3. место у Ц категорији за девојчице.
Похваљујемо све наше представнике за показану озбиљност, изузетну спретност на полигону и познавање саобраћајних правила. Својим трудом и лепим понашањем на најбољи начин су представили нашу школу.
Честитке упућујемо и њиховим менторкама, учитељици Татиани Немет и наставници Бојани Стојановић, које су их припремале за ово такмичење.
Браво за наше такмичаре!