У нашој школи данас је организована опроштајна свечаност поводом завршетка четвртог разреда. 
Уз много смеха, радости, емоција и лепих успомена, испратили смо наше четвртаке на пут ка петом разреду. 
Свечаност су својим присуством и наступима улепшали ученици првог и трећег разреда са својом учитељицом, доприносећи да овај дан буде још свечанији и незаборавнији. 
Поносни смо на све што су наши четвртаци постигли током досадашњег школовања и желимо им много успеха, среће, нових знања и лепих тренутака у годинама које су пред њима.
Срећно у петом разреду, драги наши ученици!