Приводимо крају још једну школску годину испуњену радом, учењем, изазовима и успесима. Захваљујемо се свим ученицима на уложеном труду, одговорности и постигнутим резултатима, као и родитељима на сарадњи и подршци током читаве године.
Посебну захвалност упућујемо наставницима и свим запосленима који су својим залагањем допринели остваривању васпитно-образовних циљева и стварању подстицајног школског окружења.
Као леп завршетак још једне успешне школске године, последњег наставног дана за све ученике приређено је мало изненађење у виду пригодног послужења, које је додатно улепшало дружење, измамило осмехе и допринело да школску годину испратимо у радосној и пријатној атмосфери.
Свим ученицима желимо пријатан и заслужен летњи распуст, добро здравље и много лепих тренутака, а нашим матурантима успех на завршном испиту и срећу у даљем школовању.
С поносом затварамо још једну страницу школског живота и радујемо се новим изазовима и успесима који нас очекују у наредној школској години.















