Ученици нашег издвојеног одељења из Старог Леца данас су уживали на пикнику у природи са својим млађим другарима из предшколске установе. 👧🏻👦🏼
Дан је био испуњен игром, смехом и дружењем на свежем ваздуху. Оваквим заједничким тренуцима јачамо пријатељство од најмањих ногу. Хвала свима на прелепом дану!