Наши спретни риболовци учествовали су на Окружном такмичењу основних школа у пецању на пловак, које је одржано у Опову. У јакој конкуренцији од укупно 8 екипа (свака са по 3 члана), наше боје поносно су бранили ученици: Михајло Николовски, Јован Губик и Данило Флорин!
Иако се наши момци овога пута нису изборили за даљи пласман, то нимало није умањило сјајну атмосферу, спортски дух и дивно дружење на води. За нас су они прави шампиони који су показали како се срчано бори за своју школу!