Данас смо у дворишту наше школе организовали традиционалну изложбу кућних љубимаца, са циљем развијања љубави према животињама, одговорности, али и дивног дружења међу ученицима.
На изложби су учествовали ученици од 1. до 8. разреда, који су кроз кратке и занимљиве описе представили своје љубимце стручном жирију. Наредни задатак за жири уопште није био лак – иако су све животиње биле прелепе и посебне на свој начин, морале су се доделити и награде.
Овом активношћу наши ученици су показали велико интересовање, креативност и изузетну одговорност у бризи за своје животињске пријатеље.
Цео догађај је протекао у прелепој и пријатној атмосфери, уз активно учешће ученика, учитељица и наставника. Успешно смо остварили све планиране васпитно-образовне циљеве, а што је најважније, заједно смо развијали свест о значају правилне бриге о животињама и поштовању живог света око нас.
Хвала свима који су учествовали и улепшали овај дан!



























